SEMiNERLERiMiZ

Uluslararası BİCOM Kongresi Almanya/Fulda

Her yılın mayıs ayında düzenlenen 3 günlük BİCOM Kongresinde uluslararası konuşmacıların yanı sıra çeşitli konularda çalışma grupları (workshop) düzenlenmektedir. Konuşmalar ve workshopları Almanca veya İngilizce olarak ( simultan kulaklıklı tercüme)  izlemek mümkündür.

 

BİCOM cihazının bilimselliğini vurgulayan bu kongreye üniversite hocaları da katılmaktadır. 500-600 kişilik kongre salonunun yanı sıra farklı lokasyonlarda veterinerlik ve diş hekimliği ile ilgili konferanslara da yer verilmektedir.

 

Geleneğe göre ikinci akşam canlı müzik eşliğinde gala yemeği ve tombola organizasyonu yer almaktadır. Tombola’ da BİCOM cihazları kazanmak mümkündür ve her yıl katılımcılar tarafından heyecanla izlenir.

 

BİCOM kongresine 6 yıldır Türkiye’ den çeşitli konularda konuşmacılar katılarak Türkiye’yi bu alanda temsil etmişlerdir. Örneğin 2013 yılında 3 konuşmacı alttaki konular hakkında çalışmalarını katılımcılara sunmuşlardır:

 
 
 
Dr. Esra Kırsever

Dr. Esra KırseverKardiyomiyopati de BİCOM Biorezonans Çalışmalarının Başarıları

 
 
Dr. Sinan Akkurt

Dr. Sinan AkkurtEpilepsi’de BİCOM Biorezonans Çalışmalarının Başarıları

 
 

 

 
 
 

Kongre katılımı diğer ülkelerden gelen kullanıcılar ile tanışma ve fikir alış verişinde bulunmak için önemli bir fırsat yaratmaktadır.

Türkiye’ den katılan kullanıcılar için Regumed firmasının distribütörü olarak Kongre mekanı ve çevresinde rehberlik ve tercümanlık hizmetleri yapılmaktadır. Ayrıca otel ve kayıt konularında da yardımcı olunur.